Weselna moda 2021 - postaw na komfort i naturalność!

Weselna moda 2021 - postaw na komfort i naturalność!

Okres letni sprzyja organizowaniu wesel i innych uroczystości takich jak wieczory panieńskie czy chrzciny. Jeżeli szukasz odpowiedniej kreacji dla siebie i partnera na jedną z tych okoliczności - jesteś w dobrym miejscu. Poniżej podpowiadamy czym się kierować, aby czuć się i wyglądać świetnie!

Sukienki damskie na wesele - zdobne czy skromne?

Na samym początku powinnaś przed samą sobą określić, czego tak naprawdę oczekujesz od sukienki na uroczystość weselną. Czy chcesz, aby była wyjątkowo zdobna? A może zależy Ci na uwypukleniu atutów sylwetki, nad którą tak ciężko pracowałaś? Ile osób - tyle opinii. Warto przede wszystkim znać swoje potrzeby oraz mocne i słabsze strony figury. Jeżeli np. nie lubisz eksponować zaokrąglonego brzucha - warto postawić wtedy na luźne kroje, w których będziesz czuła się swobodnie podczas weselnej uroczystości. A może należysz do grona tych kobiet, które nie przepadają za wyjątkowo zdobnymi sukienkami, które są przeznaczone tylko na tę jedną okoliczność? Warto wówczas postawić na elegancki i modny, ale nieco mniej zdobny outfit, w którym z powodzeniem będziesz mogła prezentować się także w pracy i podczas innych nieformalnych okazji. Porównaj dostępne sukienki damskie i wybierz najlepszy dla siebie wariant!

Sukienki dzienne na każdą okazję!

Praktyka pokazuje, że sukienka wcale nie musi być zarezerwowana na większe wyjścia. Lato sprzyja noszeniu takich strojów także na co dzień. Obecnie moda jest nastawiona przede wszystkim na wygodę i użyteczność, ma służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Podczas poszukiwań warto sprawdzać także składy tych materiałów - zapewnią wówczas wygodę podczas upalnych dni. Polecane tkaniny to naturalna bawełna czy wiskoza, która wraz ze wzrostem temperatury będzie przyjemne ochładzać. W efekcie takie sukienki dzienne będą nie tylko efektownie się prezentować, ale i przyjemnie chłodzić ciało.

Zadbaj też o wizerunek swojego mężczyzny!

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój partner prezentował się równie modnie podczas weselnej uroczystości czy innych okazji, na które wybieracie się wspólnie - warto wyposażyć go np. w efektowne krawaty z jedwabiu, spinki do mankietów czy skórzany pasek. To detale tylko z pozoru - w połączeniu budują jednak efekt WOW. Podczas zakupu takich dodatków warto kierować się jakością - dzięki temu wspomniane akcesoria będą przez długi czas spełniać swoją funkcję i prezentować się równie dobrze, jak na początku. To także przykład dalekosiężnej oszczędności - nie trzeba co sezon wymieniać jakościowego, skórzanego paska czy jedwabnego krawatu.