Jesienne krzyki mody!

Jesienne krzyki mody!

Ostatnie, ciepłe dni lata już za nami. Czas przygotować się zatem na złotą, polską jesień! Jednym z elementów tych przygotowań jest oczywiście odświeżenie garderoby. Rezygnujemy z lekkich stylizacji na rzecz tych cieplejszych i bardziej stonowanych, a sandały zamieniamy na ocieplane kozaki. Co będzie w modzie tej jesieni? Podpowiadamy!

Kobieca klasyka

Jedną z modowych nowinek tej jesieni jest powrót do klasycznych, kobiecych stylizacji. Stonowana kolorystyka, eleganckie komplety i minimalistyczne sukienki okazjonalne- właśnie takie elementy garderoby zdominują najbliższe miesiące. Co ciekawe, do łask znów powrócą kozaki za kolano oraz gustowne berety i kaszkiety. Wydawać by się mogło, że ten opis definiuje poniekąd styl vintage. Jest to jednak swoiste połączenie kobiecej nowoczesności z piękną klasyką w stylu retro. Właśnie taka będzie tegoroczna jesień!

Miękkie i przyjemne tkaniny

Jeśli chodzi o rodzaje materiałów, które zawładną tegoroczną jesienią, to zdecydowanie będą to tkaniny miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku. W tym sezonie królować będą ubrania z dzianiny, grube swetry, polarowe bluzy i sukienki z froty. Takie stylizacje nie tylko są szykowne i pełne klasy, ale również wygodne i ciepłe. Warto zatem dokładnie przejrzeć swoją szafę lub wybrać się na zakupy, aby jesienią móc czuć się trendy. Ubrania uszyte z tego typu materiałów charakteryzują się niezwykłą trwałością i wytrzymałością, dlatego spokojnie wytrzymają do kolejnego sezonu.

Coś dla Panów

W naszym dzisiejszym zestawieniu nie możemy zapomnieć o modzie dla panów! Męski styl ma to do siebie, że mimo upływu lat pozostają w nim pewne elementy wspólne dla wszystkich dekad. Mamy tu na myśli np. krawaty, które od wieków są zawiązywane na męskich kołnierzykach. Tej jesieni, oraz tak naprawdę przez cały kolejny rok, najbardziej na topie będą krawaty z jedwabiu. Jest to swego rodzaju produkt premium, jednak zakup takiego krawata jest zdecydowanie inwestycja na wiele lat. Poza tym panowie powinni zaopatrzyć się w gładkie czapki i berety. W modzie będą również kurtki jeansowe podszyte ocieplaną tkaniną oraz stylowe kamizelki. Te elementy także przypominać mogą styl retro. W końcu męska moda zawsze idzie o krok za damską, dlatego zauważyć można tutaj sporo podobieństw.

Każdy z nas lubi wyglądać modnie i atrakcyjnie, dlatego z zaciekawieniem obserwujemy zmieniające się trendy. Jesień to dla mody szczególny czas, ponieważ wszechobecna aura sprzyja ciekawym fuzjom kolorystycznym i niecodziennym krojom. Jesień to zdecydowanie ulubiona pora roku projektantów mody!